הפוך לדף הבית
הוסף למועדפים
שלח לחבר
 
                    לחלום, להגשים, לצחוק ולעשות!
 
   סדנאות צחוק    קורס מנחי יוגה צחוק    שמחה כדרך חיים - קורס    ליצנות רפואית ויוגה צחוק - בר אילן    אופק חדש - השתלמויות למורים    ד"ר קטרייה מברך
 
    דף הבית
    קצת על עצמי
    מה זה יוגה צחוק?
    מועדון צחוק בשפלה
    מועדוני יוגה צחוק בארץ
    קורס מנחי יוגה צחוק
    טלויזיה וכתבות
    המלצות
    מאמרים ושירים
    צחוק - קישורים
    סירטונים יוגה צחוק
    יצירת קשר

שיפרה – פרופיל מקצועי

רצינות לצד יצירתיות..... כ"כ מאפיין אותי. להיות במסגרת ולתת את הטון שלי. החשיבה המהירה שלי גרמה לי בתור ילדה, לשבת בכיתה, לצחוק אבל גם לכבד את המורים. הם זיהו את החביבות לצד הרצינות. עם החברים, תמיד הכנסתי פלפליות ורעיונות מקוריים. אבל מה קורה כשמתחתנים ויולדים 4 ילדים? – מקורי ויצירתי עד מאד! – איפה הצחוקים פה?! – חיפשתי יותר ויותר, את הרוגע והשלווה, לאזן את עצמי. התמדה בלימודי הרוח, תרמו להתפתחות אישית ואמונה גדולה בעצמי. למדתי המון על אנרגיות חיובית, חשיבה חיובית, התמרה, דומה מושך דומה, מדיטציות ועוד. המון... לשכל ולהגיון.

היוגה צחוק, חיבר את המהות הפנימית שלי לעולם העשייה, ולאני האמיתי שלי. אמונה שלמה, שהצחוק הוא כלי נהדר להאיר את העולם. הבנה שאני צריכה לחלוק את מה שלמדתי והפנמתי, עם כלל האנשים, ובמיוחד עם נשים מטופלות בילדים, שעובדות מהבוקר עד ה....בוקר.  הבנתי, שאני צריכה להפסיק לדבר, ולעשות!!

בחרתי לעבוד ולצחוק. בחרתי להיות כלי להעברת מסר עם חיוך ענק שמאיר את הפנים. בחרתי להיות רצינית ולהיות יצירתית. (שיפרה ארווס)

מי אני? – נשואה בגאווה, ואמא ל-4 ילדים, שהם האור של חיי. הם, יחד עם בעלי, המדריכים הגדולים של חיי. ההתקדמות הגדולה שלי בחיים, היא בזכותם. תודה.

אשת שיווק, מאמנת אישית, מנחה מעגלי נשים, חברה במועצת הנשים בעיר חולון

מנחה סדנאות יוגה צחוק מבית מדרשו של ד"ר מדאן קטרייה.

מורה למנחי יוגה צחוק מאז אוקטובר 2007 – ע"פ מישנתו של ד"ר מדאן קטרייה, וע"פ הרוח היהודית – "נתת שימחה בליבם מעת דגנם ותירושם רבו" (תהילים פרק ד') .

מאמינה שלכל אדם מגיע לצחוק, ולא משנה הגיל והמין. מנחה באופן קבוע קבוצות של יוגה צחוק מגיל 5  עד 105. אנשים עם מוגבלויות נראות (חירשים, עיוורים, נכים ועוד), וכאלו עם מוגבלויות לא נראות (כמוני!). עובדת עם ארגונים, מוסדות, ועדים, חברות הייטק, ארגוני נשים, וקהל פרטי החפץ להשתחרר מלחצי היום יום. הכנסתי את היוגה צחוק למערכת החינוך, ככלי להורדת אלימות וביטוי רגשות אצל תלמידים.

מייסדת, מפעילה ומנחה בקביעות מאז מאי 2006, את מועדון הצחוק בחולון, בהתנדבות לקהילה.

 

למידע נוסף עליי:

http://www.shifra-israel.com

 שיפרה ארווס - "קול הצחוק" - הנחיית יוגה צחוק 054-4904030